JEŻELI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU..

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

  • Monter Stoisk

    Wymagania:
    - Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
    - Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    - Dyspozycyjność (krótkie wyjazdy służbowe Polska - Europa),
    - Prawo jazdy kat. B (mile widziane inne uprawnienia),
    - Umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność i punktualność.
    Opis stanowiska:
    - Przygotowanie elementów zabudowy stoisk targowych
    na hali produkcyjnej, montaż i demontaż stoiska na targach,
    wykonywanie mebli i elementów wyposażenia targowego.
    Mile widziani stolarze, cieśle, malarze, elektrycy.
    Oferujemy:
    - Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    - Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
    - Atrakcyjne wynagrodzenie,
    - Niezbędne narzędzia pracy,
    - Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Stolarz

    Wymagania:
    - Doświadczenie w zawodzie stolarza min. 1 rok,
    - Dyspozycyjność,
    - Prawo jazdy kat. B,
    - Umiejętność pracy pod presją czasu.
    - Produkcja i montaż mebli targowych,
    - Składanie mebli,
    - Renowacja mebli,
    - Cięcie i obróbka elementów drewnianych,
    - Obsługa maszyn stolarskich.
    Oferujemy:
    - Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    - Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
    - Atrakcyjne wynagrodzenie,
    - Niezbędne narzędzia pracy.
  • Przedstawiciel handlowy/Specjalista ds Marketingu

    Wymagania:
    - Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej min. 1 rok,
    - Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów,
    - Umiejętność negocjacji,
    - Kreatywnosć i silna motywacja do pracy,
    - Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży,
    - Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    - Umiejętność organizacji pracy i planowania,
    - Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych (Microsoft Word, Excel),
    - Prawo jazdy kat. B mile widziane.
    Mile widziane doświadczenie w branży targowej oraz
    znajomość warunków i zasad zabudowy targowej.
    - Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
    - Stała współpraca z innymi działami w firmie,
    - Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe Polska - Europa),
    - Prowadzenie dokumentacji projektowej i graficznej stoiska,
    - Kosztorysowanie projektów.
    Oferujemy:
    - Stałe wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży,
    - Niezbędne narzędzia pracy,
    - Pracę w przyjaznej atmosferze,
    - Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.