aktualności

ZOBACZ SAM U NAS SŁYCHAĆ

  RUSZAMY NA MSPO…

  Wielkimi krokami zbliżają się Targi MSPO w Kielcach. Targi te są trzecim, co do wielkości, wydarzeniem militarnym w Europie i stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń przemysłu obronnego w skali całego świata. Targi są objęte honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Do Kielc przyjedzie wielu znamienitych gości, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

  Targi odbędą się od 6 do 9 września 2016 roku i obejmą szeroki zakres branż – od łączności i informatyki, przedmioty mundurowe, poprzez transport, logistykę, sprzęt pancerny, rakietowy i lotniczy.

  W ostatnim czasie ruszyliśmy z projektami oraz wykonaniem pierwszej zabudowy na to wydarzenie. Zapowiada się ciekawie. Nasi Klienci rzucili nam niebanalne wyzwania, które – jak zwykle z resztą – przyjęliśmy z wielkim zapałem i chęcią działania. Powstają pierwsze projekty, które okazują się dla naszych Klientów przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

  Nie możemy doczekać się, aż zobaczycie nasze Stoiska Targowe w ich pełnej okazałości na Targach MSPO w Kielcach – a to już we wrześniu…

  Wystawców, którzy są chętni do nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu. Przekonajcie się sami, co możemy wyczarować.