Przekonaj się...

CO NAS WYRÓŻNIA?

Republic Of Expo nie jest zwykłą firmą zajmującą się produkcją stoisk targowych. Naszej pracy przyświeca pasja, ponieważ uważamy, że to, jak prezentujesz się na targach, czy wystawach, jest Twoją wizytówką. Ta natomiast powinna być stworzona tak, byś sprawiał dobre wrażenie na swoich klientach, dlatego nie czekaj i powierz swoje stoiska na targach właśnie nam.

Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz produkcją stoisk targowych w atrakcyjnej cenie dla klienta już od 16 lat. Tym, co od samego początku nas wyróżniało, był indywidualny charakter realizacji. Staramy się, by nasze stoiska wystawowe nie powielały znanych wszystkim schematów, lecz tworzyły nową jakość, odzwierciedlając to, czym zajmuje się nasz Klient. Nie obawiamy się zaufać naszym projektantom i realizować nawet ich najbardziej nietypowych pomysłów. Każde indywidualne stoisko targowe, które wyszło spod naszych rąk, było dla nas wyzwaniem, jakie realizowaliśmy z przyjemnością i traktowaliśmy jako okazję do kontynuacji naszego bezustannego rozwoju.

Współpracując z naszymi klientami, mieliśmy okazję stworzyć wiele stoisk targowych na różnego rodzaju prestiżowe targi w wielu rejonach Polski i nie tylko – Budmaw Poznaniu, MSPO w Kielcach, w Warszawie, jak również w Niemczech - w Koln, czy Duseldorfie.

Naszym celem jest satysfakcja Klientów. Staramy się przekazać Wam nasze wartości i dzielić się radością towarzyszącą nam podczas produkcji stoisk wystawowych. Uważamy, że powinny one, poza pełnieniem swojej praktycznej funkcji, sprawiać radość zarówno Wam, jak i wszystkim Klientom, którzy dzięki nim zwrócą uwagę na Waszą firmę. Z tego powodu dbamy o to, by współpraca z Klientami była jak najbardziej efektywna i przyjazna na każdym etapie produkcji i montażu stoisk targowych oraz innych, różnego rodzaju indywidualnych stoisk wystawowych. Zaufało nam już wielu Klientów, nasze stoiska gościły na targach w Niemczech – w Duseldorfie i Koln, a także w Polsce – w Warszawie, MSPO w Kielcach i Budma w Poznaniu. Będzie dla nas zaszczytem, jeśli zdecydujecie się na to, byśmy pracowali także dla Was. Zadbamy o to, by nasze stoiska targowe odpowiadały Wam pod każdym względem – wyglądu, funkcjonalności, a także były dostępne w korzystnej cenie. Każda firma jest wyjątkowa i postaramy się oddać tę wyjątkowość podczas projektowania.


 • 16

  Lat doświadczenia

 • 491

  Projektów

 • 214

  Zrealizowanych Stoisk

 • 16

  Zdobytych Wyróżnień

 • 34

  Imprezy Targowe

 • 100%

  Zadowolenia